Підручник Українська мова 6 клас О.П. Глазова (2014 рік)

Учебник Українська мова 6 клас О.П. Глазова (2014 рік)
6171

До уваги шестикласника!

Шановні школярі! Ми знаємо як Вам буває не просто навчатись в школі. Вам потрібно вчити багато нових тем з різних дисциплін, робити домашнє завдання та ще й носити велику кількість книжок до школи. До кожного предмету Ви отримали підручник у шкільній бібліотеці. Та щоб нашому працелюбному школяреві було простіше навчатись, пропонуємо завантажувати електронні підручники.

Електронні підручники - твої друзі

Завантаживши підручник на свій телефон чи планшет, його дуже зручно брати з собою до школи. Наприклад підручник українська мова 6 клас О.П. Глазова 2014 року вже опублікований та чекає на тебе.

Заходь до нас з мобільного

Відвідай наш сайт з мобільного телефону та переконайся у тому, що ти будь-де та будь-коли можеш завантажити чи просто переглянути підручник українська мова 6 клас О.П. Глазова, чи будь-який інший підручник, який тобі потрібен для цього навчального року.

Допомога учневі

На порталі є багато готових домашніх завдань з різних дисциплін, які завжди допоможуть школярам перевірити їхню домашню роботу. Тепер кожна вправа, задача, приклад чи рівняння будуть виконані вірно та на відмінно.

Чекаємо Вас на нашому сайті!