Решебники (ГДЗ) за 6 клас з предмету Українська література:

ГДЗ Українська література 6 клас О.М. Авраменко 2014
ГДЗ Українська література 6 клас Л.Т. Коваленко 2014
ГДЗ Українська література 6 клас А.С. Марченко 2010
Украинская литература - Обучающая онлайн игра от vshkole.com

Українська література та шестиклашки

Усі шестиклашки вивчають українську літературу, вчать вірші та читають багато творів. Потім вони пишуть підсумкові роботи, за які отримують оцінки. Кожну цю роботу можна виконавши, перевірити у нас на порталі. Ажде у розділі решебники 6 клас українська література опубліковані тест-контролі з вирішеними завданнями до самостійних та контрольних робіт у двох варіантах. Перевір свої знання разом з нашим сайтом.

Готові домашні завдання завжди з тобою

Готові домашні завдання завжди тепер можна переглядати на своєму мобільному пристрої. Заходь у розділ ГДЗ 6 клас українська література з мобільного телефону дуже швидко, без реєстрації та зайвих зусиль. Перевіряй свої відповіді разом з нашими розв’язниками у той момент, який потрібен тобі зараз.

Вчимося на відмінно разом з нами

Вчитися на відмінно тепер просто. Ажде на нашому порталі учень зможе перевірити свою домашню роботу з кожного предмету. Готові домашні завдання завжди поруч та допоможуть дітям впевнитись у тому, що кожна вправа, приклад чи задача виконані вірно та заслуговують високих оцінок.

Шкільні підручники для тебе

Шкільні підручники не тільки з української літератури, а й з усіх інших предметів можна знайти у нас на сайті в електронному варіанті та у гарній якості. Закачати його можна абсолютно безкоштовно та одразу на свій телефон. Тепер твоя маленька шкільна бібліотека завжди буде у тебе під рукою.

Чекаємо Вас на нашому сайті!